Gonda

Preventieassistent

Ik ben sinds 2 januari 1996 werkzaam in de praktijk. De eerste 8 jaar als stoelassistente en in 2004 heb ik mijn opleiding tot preventieassistent afgerond bij Edin en sindsdien werk ik aan de stoel en als preventie assistente. Het is prettig werken in het fijne team dat wij hebben. Ik ga elke dag met veel plezier naar mijn werk.

Wat onze patiënten zeggen

“Persoonlijk en vriendschappelijk. Mededeelzaam en duidelijk in tandtechnische uitleg. Al weer 25 jaar geregelde gast op de stoel van tandarts Noortje en mondhygiëniste Karin. Leuke meiden. Ik geef nooit een tien, maar dat had eigenlijk best gekund.”

“De medewerkers bij de tandartspraktijk zijn erg hartelijk en kundig. Zij zijn erg bij de patiënt betrokken en luisteren goed naar je wensen of klachten. Top team!”

“Ik ben 4 jaar geleden bij deze tandarts terecht gekomen met redelijk wat gebits- en tandvleesproblemen. Na redelijk wat behandelingen en een goed behandelplan, heb ik nu een stralend gebit en gezond tandvlees. Hele professionele kliniek en een topteam!”

Putten Kootwijkerbroek